Jaké vybrat dekorace na zeď

Zdi jsou důležitou součásti bytu a je proto vhodné vybrat správnou dekoraci. Do moderního interiéru si pořiďte moderní obrazy se stylem. Krajinky a obrazy květin se nehodí do každého interiéru. Velký boom je v komiksech, pin upech a populární kultuře. Nevíte si obraz vybrat z nabídky? Vyrobte si vlastní a nechte ho vytisknout na plátno.

Pop art styl není pro každého, ale rozhodně jej ve vaší domácnosti nikdo nepřehlédne. Obrazy jsou plné energie a jsou inspirovány masovou kulturou. Obrazy jsou plné komerce a předmětů, které každodenně používáme.

 

Pop art obrazy

Pop art je mladý umělecký směr z přelomu 50. a 60. let minulého století. Pop artová díla budí rozruch a sáhodlouhé debaty, zda jde o kýč nebo moderní umění. Umění bylo propojeno s reklamami, nejrůznějšími komiksy a inspiruje se ruchem velkoměsta. Typické pro tyto obrazy jsou zářivé barvy, s vykreslenými rysy a jasnými konturami.

 

Pop art obraz na plátně

 

Obrazy ve stylu pop art se vyznačují kombinací vzájemně neladících barev jako červená se zelenou, růžová s modrou či oranžová s hnědou. Obrazy v sobě nijak neukrývají hlubší význam. Nikdo se tak nemusí hluboce nad obrazem zamýšlet a ztrácet tím drahocený čas.

 

Vylaďte obrazy s doplňky

Pop art obrazy a styl celkově se hodí do domácnosti mladých lidí. Z celého interiéru musí dýchat svěžest a mladost. Nábytek by měl být nejlépe bílý. Doplňky slaďte s obrazem. Originálně budou působit barevné židle či police.

 

Typické prvky pro obraz:

- kontrastní barvy

- abstraktní motivy

- nápadné prvky grafiky

- fluorescentní barvy

- metalické barvy

- plastové rámy

 

Máte umělecké nadání? Vyrobte si společně s dětmi vlastní pop art obrazy. Můžete využít inspiraci známými reklamami, pohádkovými postavičkami, animáky. Fantazii se meze nekladou. Obrazy umistěte do plastového rámu, protože plast je jedním z typických rysů tohoto uměleckého směru.

Na závěr zmíníme, že kromě obrazů jsou výbornou dekorací i klasické tapety, tapety, závěsy, popřípadě záclony. U závěsů je velkou výhodou, že s pěknou látkou a šikovnýma rukama se dá ušít iv domácím prostředí. Není to vysloveně dekorace na zeď, ale také velmi pěkně dokáže ozdobit a rozzářit interiér.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení