Červen je tady! Oslavme teplé dny super slevami 😍 Akce trvá pouze do 23.06.2024!
201 položek celkem
Síťka proti hmyzu na okno FIDMR-0001/20
Nahoru
Další produkty

Stínicí technika je nedílnou součástí moderního interiérového designu. Rolety patří mezi nejoblíbenější způsoby stínění, které zároveň určitým způsobem zvýší i vaše soukromí.

Rolety Den a noc umožňují precizní regulaci stínění pomocí střídání průhledných a neprůhledných pruhů látek, čímž dokáží vytvořit dokonalou atmosféru.

Pro ty, kteří preferují dostupná a nenáročná řešení, jsou zde zase rolety Mini. Tyto diskrétní látkové rolety se velmi jednoduše zavěsí na jakékoli okno. Naopak nástěnné rolety svou velikostí zakryjí větší prostor. Rolety Plisé jsou ideální pro regulaci teploty v místnosti a zároveň přidají oknu elegantní vzhled.

Co když preferujete žaluzie? Dřevěné žaluzie přinesou do vašeho domova teplý, přírodní dotek, zatímco bambusové žaluzie exotický nádech. Pro moderní a industriální styl jsou zde zase hliníkové žaluzie, které jsou trvanlivé a elegantní.

Síťky proti hmyzu jsou důležitým doplňkem, který zajišťuje interiér proti dotěrnému hmyzu a zachovává tak příjemné prostředí domova. Síťky lze umístit jak na okno, tak na dveře.

Naše rolety a síťky jsou navrhovány a vyráběny tak, aby vyhovovaly vašim individuálním potřebám a estetickým preferencím. Jsou vyráběny na míru, a tedy máte možnost si je přizpůsobit přesně podle vašich požadavků. Umožňujeme vám transformovat svůj domov nebo kancelář v místo, které odráží váš jedinečný styl a zároveň poskytuje optimální funkčnost.