Malování podle čísel

6 položek celkem

Malování podle čísel je skvělou formou relaxu, která uvolňuje a zmírňuje stres. Je to v podstatě klasická omalovánka na plátně s očíslovanými plochami, kde každé číslo se rovná barvě, která se použije k vybarvení.

Malování je vhodné pro každého a je velmi jednoduché. Vytvořte z čistého plátna s čísly skutečné umělecké dílo v podobě ručně malovaného obrazu. Malování podle čísel je určeno pro všechny věkové kategorie a to jak pro děti, tak pro seniory. Vyberte si z naší pestré nabídky například malování podle čísel s přírodou nebo pro duchovně založené malování podle čísel s náboženstvím.

Naleznete u nás stovky motivů v různých velikostech, v provedení s vnitřním rámem, nebo bez rámu. Jednotlivé motivy jsou pěkně vyselektovány podle nejpopulárnějších kategorií. V různých stupních náročnosti tu máme také malování podle čísel s motivem města a architektury, malování podle čísel s dopravními prostředky a pro naše nejmenší i malování podle čísel pro děti.

Neváhejte a dopřejte si relax, který bude zároveň rozvíjet i vaše motorické schopnosti, přesnost pohybů a koncentraci. Přečtěte si náš článek jak začít malovat podle čísel, který najdete >>> ZDE a objednejte si ještě dnes.