Jaký obraz se hodí k vám domů

Obraz na zdi je jako třešnička na dortu při dekorování interiéru. Dokáže dodat atmosféru a propojí celou místnost. Vybrat vhodný obraz může být obtížný úkol. Pravidla pro výběr obrazu neexistují, ale pokud se neumíte rozhodnout, může vám pomoci náš průvodce.

Obraz na zeď vybírejte podle:

  • velikosti obrazu,
  • stylu u vás doma,
  • barvy,
  • pocitu.

Vhodná velikost obrazu

Důležitá věc, kterou je třeba mít při výběru obrazu na paměti, je velikost samotného díla a zároveň i velikost prostoru, který máte k zavěšení obrazu k dispozici. Před nákupem si tedy promyslete umístění obrazu, neboť to bude mít vliv na velikost, kterou hledáte.

Pokud jde o velikost obrazu, snažte se vyplnit přibližně dvě třetiny až tři čtvrtiny dostupného prostoru na stěně. Chcete-li zavěsit obraz nad kus nábytku, jako například gauč, čelo postele nebo komoda, najděte dílo o dvě třetiny až tři čtvrtiny menší než váš nábytek.

Gario tip: Nemusíte koupit jeden velký obraz, který vyplní vhodné místo. Zajímavé řešení může být také seskupení nebo koláž více obrazů v rámu různých velikostí.

 

6 dílný abstraktní obraz v rámu

 

Jaký je styl vašeho bydlení?

Nechte styl vašeho domova rozhodnout o obraze, který si vyberete. Moderní domácnosti mohou zaujmout černobílé obrazy nebo citáty, zatímco na chatu si vyberte obrazy s motivem přírody od abstraktních výtisků po uklidňující fotografie přírody nebo minimalistické, neutrální obrazy. V naší nabídce naleznete obraz, který vystihne váš domov.

Barevná škála je také důležitá při výběru obrazu

Další taktikou pro výběr nástěnného obrazu je najít obraz, který se hodí k barevnému schématu vašeho domova. Vyberte si jednu nebo dvě barvy, které se již v místnosti nacházejí, a nechte se jimi vést při výběru.

 

1 dílný obraz s lesem

 

Obraz by vás měl oslovit na první pohled

To byly všechno praktické věci. Naše rada na závěr zní: vyberte si obraz, který se vám líbí! Obraz na zdi by měl ve vás už na první pohled vyvolat pozitivní reakci a mělo by tomu tak být vždy, když se na obraz u sebe doma podíváte.

Vyberte si obraz z naší nabídky ještě dnes. Určitě zde naleznete kousek, který se vám bude líbit.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení