Květen, lásky čas a super slevy 😍 Akce trvá pouze do 26.05.2024!

Moderní obrazy s motivem města

Kdo z nás netouží cestovat? Poznávat či odpočívat v různých koutech naší planety třeba i každý den? Chtěli byste se každé ráno probudit a alespoň na chvíli se ocitnout v těch nejkrásnějších městech, která vybudoval sám člověk? Inspirovali jsme se tímto tradičním mladistvým snem. S našimi obrazy můžete ta nejkrásnější města navštívit alespoň ve vašich představách. Víte co se říká: "Pokud se něco odehrává jen ve vaší hlavě, to ještě neznamená, že to není skutečné."

 

5 dílný obraz s mostem

 

Využijte představivost vaší mysli. Dopřejte si každý den vzpomínky na chvíle dovolené jediným pohledem na naše obrazy skrývající světové metropole. Každý den se v mysli přemístíte do historického centra Londýna při pohledu na obraz s Londýnem, romantické Paříže při pohledu na obraz s motivem Eiffelovy věže, nebo třeba i stověžaté Prahy. Nechte vaši fantazii pracovat naplno a skrze podnět přicházející přes vaše oči, se tělo může přemístit na míle daleko. Takto nikdy nezapomenete na krásné chvíle strávené v historických centrech nejznámějších měst či krásu vyobrazených architektonických skvostů.

 

Obraz s mrakodrapy

 

Tento typ obrazů, obrazů s motivem velkoměsta, je momentálně jeden z nejvyhledávanějších a tedy i nejprodávanějších. Po podobných motivech sahají zejména mladí lidé. Určitě jste si však všimli, že obrazy města často i nadprůměrných rozměrů využívají různé bary či restaurace. Je to proto, že obraz se nejen krásně vyjímá na stěně, ale je svými liniemi zajímavý, vyobrazuje zejména rovné linie města a budů, což působí mimořádně moderně a zcela mění atmosféru prostředí.

Ozdobte si obývací pokoj krásným obrazem s motivem města a nechte bytem proudit nádech industriálního stylu. Obrazy jsou detailně propracované, moderně vyrobené a prodávané skutečně za skvělé ceny. Nevybíráte si jen obraz, berete si domů vzpomínky a krásu vašeho nejmilejšího města.

Zdroj fotografií: Gario.cz