Obraz jako dárek

Malířství je oblast výtvarného umění, při kterém se na nějaký předmět, v dnešní době nejčastěji plátno, nanáší barva v podobě linií, s cílem vytvoření reálných či často malovaných abstraktních obrazů. Malířství je velmi důležitou a určitě nejstarší součástí vizuálního umění.

Věděli jste, že za nejstarší zaznamenané umění se považují nástěnné malby pravěkých lidí, vytvořené z různých barevných minerálů rozdrcených na prach a smíšených s živočišným tukem, které pocházejí přibližně z období 14 000 let před Kristem? Od té doby malířství přešlo přes fresky a olejomalby k abstrakci až po grafiku.

 

7 dílný abstraktní obraz

 

Malířství si prošlo bohatým historickým vývojem, ale už člověk pravěký viděl krásu a smysl ve vyobrazování reality. Obraz na plátně může za vás vypovědět třeba tisíc slov. Na jednoduchém malovaném zázraku si může každý najít to své. Když se na obraz zahledíte, najdete v něm význam. Krása obrazu spočívá v tom, že obyčejná barva na plátně, dokáže na vás ovlivňovat, dokonce k vám přemlouvat.

 

5 dílný obraz s květinami

 

Přemýšlíte čím potěšit vaše blízké, jak neobyčejným překvapením je obdarovat na narozeniny, či jiné blížící se svátky? Sáhněte po originálním nápadu. Darujte obraz z naší nabídky, obraz z vlastní fotografie nebo dárkový poukaz na nákup obrazů. Obraz jako dárek od nás, je unikátní možnost, jak potěšit přítele, manžela či rodinu za velmi nízkou cenu. Z naší široké nabídky určitě vyberete něco, co se bude vašim nejbližším líbit, a hodit na výzdobu jejich interiéru. Obraz jim zůstane viset na stěnách a tak si vás každý den mohou připomenout, navíc vhodně zvoleným obsahem jim jednoduše ukážete, co pro vás znamenají.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení